Terčovnice s válcovým závěren, J. Peterlongo, Innsbruck, 80. léta 19. stol.
Hlaveň drážkovaná, hraněná, masivní, značena: J. PETERLONGO IN INNSBRUCK. Válcový otočný závěr, železná souprava střídmě zdobena rytinou. Spoušť s napínáčkem. Terčová pažba s lícnicí a lůžkem pro palec, drobná poškození předpažbí. Ráže 8,2 mm, délka 118 cm.
Johann Peterlongo (1826 - 1898) patří k předním rakouským puškařům 19. století. (Do)
14.06.2016 - 18:00
- Dosažená cena: **
CZK 15.000,-
CZK 23.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-
Aukce: | Historické zbraně |
Datum: | 14.06.2016 - 18:00 |
Místo konání aukce: | Praha |